MŁODZI ZWYCIĘŻYLI W TURNIEJU !

Juniorzy Raptusa Dzikowice w swoim pierwszym tegorocznym turnieju podzieleni zostali na dwie ekipy. Pierwsza drużyna zajęła pierwsze, zaś druga ostatnie miejsce. Turniej był zacięty, zaangażowanie młodych zawodników było pełne podziwu, a niektóre akcje mogą robić nadzieję na przyszłość. Turniej rozpoczął się od bratobójczego pojedynku dwóch ekip Raptusa, wygrała ją ta pierwsza po dwóch celnych uderzeniach z dystansu. Pierwsza drużyna nie zwolniła już tempa do końca turnieju, tracąc w czterech meczach jedynie 2 bramki i przegrywając jedno spotkanie. Naszej drugiej ekipie nie poszło jednak równie dobrze, zdobyli 3 punkty, jednak swoje mecze przegrywała nieznacznie, wszystkie kończyły się wynikami 1:2, na koniec jednak pokazała charakter pokonując 3 ekipę Sprotavi 5:2. Miejmy nadzieję, że takie imprezy będą odbywać się coraz częściej a nasi juniorzy będą radzić sobie na nich jeszcze lepiej.

Raptus wystąpił w składzie:

1 drużyna : Michał Wójtowicz, Arkadiusz Sobolewski, Wojciech Maciaszek, Maciej Pachurka, Kamil Karmelita

2 drużyna: Mateusz Maciaszek, Dawid Sobolewski, Paweł Maj, Wojciech Lewkowicz

Tabela: